24boxing.com.ua / Новини / Склад пар на другу чверть фінальну зустріч команд "Українські отамани" та "Британські левові серця"

16:00, 22.04
Сьогодні "Українські отамани" проведуть другу чверть фінальну зустріч Всесвітньої серії боксу (WSB) проти команди "Британські левові серця".

Нагадаємо, вчора українці поступилися британцям з рахунком 4:1. Єдину перемогу нашій команді приніс одесит Валерій Харламов.

Пропонуємо вашій увазі склад пар на сьогоднішні бої:

52 кг Денис Шкарубо - Ронні Беблік

60 кг Віталій Соляник - Люк Маккормак

69 кг Сергей Богачук - Еков Ессуман

81 кг Денис Солоненко - Радослав Панталео

+ 91кг Владислав Сіренко - Фрезер Кларк

У першій серії протистояння українська команда зазнала поразки з рахунком 4: 1. Для того, щоб вийти в півфінал, нашим боксерам треба перемагати 5: 0 або ж 4: 1 (при останньому розкладі буде призначений вирішальний стикового бій) Трансляція матчевої зустрічі розпочнеться о 22:00. Бої будуть транслюватися в прямому ефірі на телеканалі «СПОРТ-1»

Джерело: 24boxing.com.ua