24boxing.com.ua / Новини / Кемпбелл: Я не був чемпіоном світу в 3-х дивізіонах, але одного разу ви зустрічатимете мене як суперзірку

31 Сер, 20:55
Британець Люк Кемпбелл (20-2, 16 КО) висловився щодо бою проти Василя Ломаченка (13-1, 10 КО), який відбудеться вже за лічені години.

"Я опинився в тому місці, в якому бажає опинитися кожен боксер. Всі хочуть очолювати вечір боксу на переповненій O2 Arena, що транслюється по системі pay-per-view. Це неймовірно. Я радий бути частиною цього бою, але така роль мене влаштовує не повністю. Я тут, щоб перемогти. Я спокійний, розслаблений і захоплений.

Я завжди був десь на межі. Я постійно брав участь у великих івентах, підбирався до статусу хедлайнера. І ось нарешті я беру участь в головному бою. Точніше, я вже очолював вечора боксу, але це не були настільки великі події.

Ломаченко став суперзіркою завдяки своїм результатам. Він чемпіон світу в трьох вагових категоріях. Василь заслужив цього своїми досягненнями. Правильний вибір часу грає в житті ключову роль. Я не був чемпіоном світу в трьох дивізіонах, але одного разу ви будете зустрічати мене як суперзірку. Я не буду задоволений на 100 відсотків, поки не реалізую свою мрію і не стану чемпіоном світу", - сказав Кемпбелл.


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100